Svarstote apie nuosavą verslą, bet vis dar nežinote, nuo ko pradėti? Jokių problemų! Mes padėsime Jums žingsnis po žingsnio – štai keletas patarimų pradžiai.

Pagrindinis FitRoll masažinio aparato privalumas – jis gali tilpti praktiškai bet kur. Tereikia apsibrėžti savo tikslinę auditoriją, norimas investicijas ir verslo vietą. Fitroll masažiniai aparatai labai efektyviai padeda formuoti figūrą ir praplečia turimo verslo įplaukas. Jie gali būti įrengti prekybos, bendruomenės centruose, privačiuose namuose, t.y. visur, kur norite plėsti savo verslą.

Jei gyvenate nuosavame name ar erdviame bute ir nenorite švaistyti pinigų nuomai, galite paprasčiausiai įsirengti FitRoll studiją namuose. Galėsite kas dieną mėgautis limfodrenažinio masažo teikiamais malonumais ir vis dar papildomai iš to užsidirbti.

Kita vertus, jei šiuo metu neturite patalpų ir jas dar tik renkatės, vertėtų apsvarstyti žemiau išvardintus punktus:

Vienas iš pagrindinių faktorių, renkantis verslo vietą yra parkavimo vieta. Jei ne visi Jūsų klientai gyvena kaimynystėje, parkavimosi vietos aspektas niekada neturėtų būti ignoruojamas. Klientams nėra nieko blogesnio, kaip neturėti kur pasistatyti automobilį, kai vos ne vos sugebėjai įterpti masažą į savo įtemptą dienotvarkę. Taigi, nuosavas namas su erdvia aikštele automobiliui, ar prekybos centras gali būti labia gera kaiminystė Jūsų masažo studijai.

Dar vienas svarbus iššūkis – konkurencija. Natūralu – idealiame pasaulyje jos nebūtų. O jeigu ir būtų – tai tik minimaliai. Visų apyvarta būtų didelė, vargiai reikėtų reklamos, ir nebūtų jokių nuolaidų. Bet realiame pasaulyje konkurencija gali būti ir už gretimų durų, todėl yra protinga priedo pasiūlyti tokias paslaugas, kokių nesiūlo niekas kitas. Visuomet patartina stebėti rinką, dominuojančias tendencijas. Bendra taisyklė – žmonės skirtingi, bet išrankūs. Yra mėgstančių prabangą ir viską, kas su ja susiję – jie yra pasirengę brangiai sumokėti už aukštos kokybės paslaugas. Kiti paranojiškai žiūri į kiekvieną išleistą centą. Nepaisant to, svarbiausia neužmiršti, kad kiekvienas klientas vertas pagarbos ir kad nereikėtų apie knygą spręsti iš jos viršelio.

Jei yra pakankamai parkavimosi vietos ir aplinkui nesimato konkurencijos, reikėtų įsitikinti, ar tai yra saugi ir gera kaimynystė. Ar pakankamas apšvietimas? Ar saugu? Koks nusikaltimų vidurkis? Visi šie klausimai reikalauja detalių atsakymų, tad būtų namų darbus pasiruošti iš anksto.

Taigi, turite tinkamas patalpas su erdvia parkavimosi aikštele, saugioje kaimynystėje. Kas toliau? Jei patalpas nuomositės, turėtumėte nuomos kainą įskaičiuoti į einamąsias išlaidas. Būtų logiška pasirinkti patalpas, kurios nereikėlautų didelių reorganizacijų. Kam bereikalingai užsikrauti plytelių klojimais ar perdangų montavimais? Visi šie darbai netgi gali baigtis konfliktu su patalpų savininku ir nuomos sutarties nutraukimu. Visada galima patiesti kilimą ar kiliminę dangą, pastatyti skoningą uždangą, kuri dažnu atveju pasitarnauja netgi geriau, nei brangi siena. Tiesą pasakius, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir finansinių galimybių. Reikėtų prisiminti, kad viskas turi atrodyti tvarkingai, stilingai ir moderniai. Stebint konkurenciją, turėtumėt atskreipti dėmesį ne tik sėkmę, bet ir į klaidas, stengtis jų nekartoti. Išnaudokite savo talentus ypatingos atmosferos sukūrimui, kurioje jaustumėtes jaukiai ir komfortabiliai.

Paskutinis žingsnis yra sutartis. Visos sąlygos ir terminai turi būti išdėstyti raštu, nes ateityje gali paaiškėti, kad viskas, kas iš pradžių pasirodė aišku ir suprantama, buvo suprantama skirtingai. Tikrai nepasigailėsite sugaišę laiko tinkamos sutarties parengimui, nes jausitės apsisaugoję nuo bereikalingo streso ir išlaidų.

Kaip sudaryti tinkamas sąlygas klientams?

Masažo technikos dažnai priklauso nuo aplinkos, kurioje jis yra atliekamas. Ir nors masažai gali būti atliekami įvairiose aplinkose ir prie įvairių aplinkybių, dažnu atveju viena ar kita technika pareikalaus specifinių aplinkybių ar atsmosferos, kuri užtikrins komfortą ir atsipalaidavimą. Faktoriai, darantys įtaką procedūroms:

Temperatūra

Tam, kad žmogus tinkamai atsipalaiduotų, temperatūra turi būti ideali. Per šalta aplinka neleidžia raumenims iki galo atsipalaiduoti. Juo labiau, kad masažas sumažina kūno temperatūrą, taigi patalpa turi būti šilta, bet gerai ventiliuojama ir be skersvejų.

Tyla ir ramybė

Tinkamos muzikos parinkimas gali būti labai naudingas instrumentas, pakeliantis tonusą ir suteikiantis ritmą. Bet netinkamas muzikos parinkimas, radijo ar televizijos reklamos gali blaškyti ir neleisti iki galo atsipalaiduoti – atėjęs klientas turi pasijusti kaip ramybės oazėje.

Apšvietimas

Ryški, tiesioginė šviesa gali būti erzinanti ir varginanti. Visas apšvietimas turėtų būti priderintas prie paros laiko ir klimato. Dienos metu, ypač pirmoje dienos pusėje, natūralus apšvietimas bus idealus. Vakare apšvietimą galima pagyvinti žvakėmis ar lavos lempomis.

Kvapas

Įsitikinkite, kad patalpoje sklando malonus aromatas. Galite išmėginti įvairius kvapiklius ir gaiviklius, bet nepersistenkite – kvapas neturėtų būti įkyrus. Kai kurie žmonės yra labai jautrūs kvapams ir negali toleruoti dirbtinių kvapiklių. Pasistenkite rasti tinkamą balansą.

Kaip matote, viską, ko reikės, kad suteiktumėte profesionalias paslaugas, galite suskaičiuoti ant pirštų galiukų.